Картини по номерам — крута ідея для сімейного дозвілля

Комментировать

Дорослі та діти — всі люблять малювати і створювати своїми руками цікаві вироби. Сьогодні ми розповімо вам, як за допомогою спеціальних творчих наборів можна малювати картини акриловими фарбами, як справжні художники, і отримувати в результаті яскраві шедеври! Назва цього новомодного заняття — картини по номерах.

 

Задумка дуже легка, як у дитячих розмальовок-антистрес по цифрам. Художнє полотно натягнуто на підрамник, тонкими контурами нанесена схема. У кожному сегменті є цифра, яка збігається з номером кольору акрилової фарби. Ви уважно звіряє підказки та замальовуєте поетапно всю схему. Пензлики та чорно-біла інструкція теж є в наборі.

Вибір же сюжетів адаптований під найрізноманітніші смаки. У каталозі пропозицій найбільшого інтернет-магазину Po-Nomeram представлено більше 5000 малюнків для дорослих і дітей:

  • Роботи іменитих художників: Вінсент Ван Гог, Томас Кінкейд, Клод Моне, Леонід Афремов, Євгенія Гапчинська, Бідлл Тріш …
  • Натюрморти та букети квітів.
  • Пейзажі міст світу і зваблюючі куточків природи.
  • Портрети знаменитостей і загадкових незнайомок.
  • Морські панорами, кораблі, вітрильники, човники.
  • Малюнки із тваринами.
  • Абстракція і символи фен-шуй.
  • Розмальовки-мандали.

 

Радує вибір і картины по номерам для детей. У їхньому асортименті є ілюстрації з героями казок, мультфільмів і серіалів. Головна відмінність таких наборів, що схеми у них легкі.

Дитина зможе самостійно розфарбовувати великі сегменти і не втратить інтерес до цього хобі. Мамі чи татові потрібно буде лише підправити деякі контури і тоненькі лінії.

Також радимо придивитися до пропозицій і вибирати картини по номерам Ідейка. Це український виробник, які створює набори для творчості і орієнтується в більшості випадків на новачків. Тому схеми у картин Ідейка легкі, з великими ділянками, які неважко зафарбовувати.

 

Купуючи набори в інтернет-магазині, ви отримаєте їх через 1-2 дня в найближчому відділенні Нової пошти. І зможете реалізувати свою мрію або бажання дитини — відчути себе справжніми художниками і пишатися своїми творчими досягненнями. Завітайте на сайт за посиланнями у статті та для надхнення перегляньте каталог картин або фото-відгуки із намальованими роботами. Ви переконаєтеся, що живопис по цифрам — це легко, цікаво, весело! Таке хобі стане чудовим антистрес заняттям та можливістю проводити дозвілля у колі сімї.Оставьте отзыв